Ons team

Vanaf de start van Career Result in het jaar 2000 houden wij ons bezig met recruitment. Inmiddels hebben wij een uitstekende reputatie bij onze bestaande opdrachtgevers. Onze klanten weten dat zij er op kunnen vertrouwen dat wij slimmer, sneller en eenvoudig hun vacatures invullen.
Samen met hen hebben wij een succesvolle staat van dienst van repeterend succes opgebouwd. Wij bouwen actief aan sterke, persoonlijke en langdurige relaties.

Heb je belangstelling in de diensten van Career Result? Bel dan onze internationale Back-Office op 085-00 20 019 of stuur een e-mail naar info@careerresult.nl.
Liever direct contact met een Recruitment Expert? De contactinformatie vind je hieronder.

Alexandra Andrei

Recruitment Specialist Engineering & Team Lead Office Romania
alexandra@careerresult.nl  
+31 [0] 85 00 20 019

Robert-Jan van Bavel

Recruitment Expert ICT (IT-security en infrastructuur) & Software Development
RobertJan.van.Bavel@careerresult.nl
+31 - [0] 6 23 14 78 90

Joris Braspenning

Recruitment Expert (Data) Analytics & Sales
joris.braspenning@careerresult.nl
+31 - [0] 6 25 09 68 04

Richard ten Brink

Recruitment Expert ICT & Software Development
richard.ten.brink@careerresult.nl
+31 - [0] 6 11 88 43 61

Michael van den Burg

Recruitment Expert Sales & Finance
michael.van.den.burg@careerresult.nl
+31 - [0] 6 1991 3497

Roger Raemaekers

Recruitment Expert ICT (IT-security en infrastructuur) & Software Development
roger.raemaekers@careerresult.nl
+31 - [0] 6 46 03 73 20

Berto van Rens

Recruitment Expert Engineering & Director Operations
berto.van.rens@careerresult.nl
+31 - [0] 6 22 36 72 41

Magda Trambitas

Recruitment Expert Engineering, ICT & Sales
magda@careerresult.nl

Dennis Verschoor

Recruitment Expert Sales & Finance
dennis.verschoor@careerresult.nl
+31 - [0] 6 46 72 71 72

Wim Wijnker

Recruitment Expert ICT Sales & Consultancy
wim.wijnker@careerresult.nl
+31 - [0] 6 51 18 74 48

Ramona Braspenning

Recruitment Expert
ramona.braspenning@careerresult.nl
+31 [0] 85 00 20 019

Aida Ciubotaru

Talent Sourcing Specialist
aida@careerresult.nl
+31 - [0] 85 00 20 019

Adriana Cristea

Talent Sourcing Specialist
adriana@careerresult.nl
+31 - [0] 85 00 20 019

Laura Radu

Recruitment Specialist ICT & Software Development
laura.radu@careerresult.nl
+31 - [0] 85 00 20 019
Vacatures
inZaandam, Noord Holland
inMidden-Oost Nederland
inNoord Nederland
Recruitment Experts

Neem contact op als je hulp nodig hebt met recruitment of advies wil.
Wij bellen je om te helpen je recruitment doelen te halen.
Interim Search, Executive Search, Dedicated Search, Basic Search, Outplacement en Jobcoaching in de functies:

    • (Data) Analytics
    • Engineering
    • Marketing
    • Finance
    • Sales
    • ICT
  • Contact